E-ticaretin
hızını yakalayın.
Rekabette öne geçin.
Daha hızlı
Daha üretken
Daha verimliProfashion Studio; her çeşit ürünün fotoğraf ve video çekimini, en yüksek kalitede hızlı ve pratik şekilde, kendi bünyenizde yapmanızı mümkün hale getiriyor.


Üstelik online satışa ürün çıkartırken, iş akış sürecinizi kat kat hızlandırıyor.


Profashion
akıllı stüdyo teknolojisiyle
markanızın gücüne
süper güçler katın.
Tam Profesyonel
DonanımlarKarşınızda şimdiye kadar bir Stüdyo’da sunulan en iyi kamera sistemi. Çok daha kaliteli görüntülü fotoğraflar için en yüksek çözünürlük. Daha fazla ışık yakalayan daha geniş bir sensör. Daha fazla kadraj seçeneği sunan en geniş zoom aralığı. Ve görüntü kalitesini inanılmaz artıran, renk profilleri yönetim doğrulayıcısı. Profashion Studio ile ürünlerinizin tamamı her zamankinden daha gerçekçi ve harika görünecekler.Profashion
Tam bir işkolik7 gün 24 saat dinlenmesi gerekmeden çalışabilir.


Fotoğrafları gerçek zamanlı olarak çekmeden önce görebiliyor, video çekmek için sadece tek bir tuşa dokunuyorsunuz. Üstelik tüm bu yoğun iş yükü altında bile sessiz çalışmaya ve soğuk kalmaya devam ediyor. İşte yazılım ile donanım ve çipin birlikte yönetilmesi sonucu ortaya çıkan güç tam olarak bu.İleri teknolojiyle
stüdyo kavramı
yenileniyor.Profashion, bugüne kadar yapılmış en güçlü stüdyo teknolojisi. Işıklar ve kamera inanılmaz derecede uyumlu çalışıyor. Mekatronik entegrasyon, gelişmiş bir masaüstü yazılım ve işletim sistemi. Üçü bir araya geldiğinde Profashion Studio tamamen muhteşem bir performans ve verimlilik seviyesine ulaşıyor. Uyku modundan neredeyse anında çıkıyor, uygulamalar ışık hızında açılıyor ve tüm sistem hızlı, akıcı ve kusursuz bir şekilde çalışıyor.Stüdyonuzdan
daha da fazlasını
isteyin.
Original Image
Modified Image
Daha fazla dokuProfashion hassas sensör yönetim uygulaması, ışığın nesnelerden yansıma hızını ölçerek, ürünün derinlik haritasını oluşturabiliyor.


Bu ultra hızlı hassas ölçümler sayesinde görüntü kalitesini iyileştiriyor ve hem ışıklı hem de gölgeli alanlarda daha fazla ayrıntı yakalıyor.


Profashion ile her şey inanılmaz canlı görünüyor.Original Image
Modified Image
Daha fazla netlik,
Tam 5940 nokta.Olağanüstü sayıda dokunmatik odak seçimi ile tam kontrol. Karenin neredeyse %100'ünü kapsayan 5940 AF alanı kullanan Profashion, tıkladığınız her piksel üzerine 0.05 saniye kadar kısa bir sürede odaklama yapabilir.


En yakın rakibi sadece 61 nokta !Yüz algılama
ve izleme.Yüz/Göz algılama modunda sistem, yalnızca tek bir gözün görülebildiği profilden görünüm dahil olmak üzere yüzleri doğru bir şekilde tanır. Bu mod, nesneler öngörülmesi güç bir şekilde hareket ederken ve alan derinliği sığ olduğunda bile nesnelerin keskin görünümünü korur. Kişi kafasını fotoğraf makinesinden başka bir yöne çevirdiğinde sistem kişinin kafasını izlemeye devam eder, böylece kişi yüzünü makineye doğru döndürdüğünde görüntüsü net olur.Original Image
Modified Image
Derin öğrenme
teknolojili yapay zeka.Gelişmiş titreşim azaltma algoritmalarıyla yepyeni bir netlik düzeyine ulaşıyor. Adobe RGB ton eşleme teknolojisiyle daha yüksek bir dinamik aralık sunarak parlak ışıklı ve koyu gölgeli alanlarda daha fazla ayrıntı gösteriyor. Ve Selfmetric Face ID ile birlikte çalışarak pozlama ve beyaz dengesi ayarlarını çok daha akıllı bir şekilde yapıyor. Böylece ürünleriniz göz kamaştırıyor.


Ghost çekimler ile
ürünleriniz ön plandaProfashion Studio ile hayalet mankenli çekimlerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Sahne içerisinde her zaman aynı bölgeye sabitlenmiş ve 360 derece döner podyumu sayesinde simetrik kadrajlar elde edebilir, böylelikle çekim sonrası düzenlemelere daha az ihtiyaç duyarsınız.


Daha çok detay
Tüm detayları çekinÜrünlerinizin tüm detaylarını gösterebileceğiniz, farklı açılardan cesurca yaptığınız çekimler müşterilerinizin ürünü daha iyi tanımasına katkı sağlayacaktır.


Tüm detayları çekin, ne de olsa çekim sonrası hiçbir işçilik ve zaman maliyetiniz yok!


Flat Çekimler
Daha farklı bakış açılarıÜst kamera yerleşimi ve ışıklı özel stillife masası sayesinde kolayca flat çekimler yapabilirsiniz. Setinizi sadece birkaç dakika içerisinde kurup kombinlerinizi oluşturduktan sonra tek tuşa basmanız yeterli.Yaratıcılığı arttırın.
Daha etkileyici
içerikler çekin.Profashion stüdyo ile her zamankinden daha çarpıcı görseller elde edebilirsiniz.


Nasıl mı? Çok kolay :) Teknik tüm ayrıntıları akıllı stüdyonuz otomatik olarak yapıyor. Böylelikle ekibinizin yaratıcı işlere daha fazla zamanı kalıyor.


Ekibinizin yeni
yeteneklerine
herkes şaşıracak.Mümkün olan en yüksek performansı sunarak profesyonellerin fotografik becerilerini bambaşka bir seviyeye taşımak için çığır açıcı bir yeniliğe ihtiyaç vardı.


Fotoğraf çekimi yapılırken, aynı sette, tek bir tuşa dokunarak video çekimleri yapın.

Işıklar, kamera, kayıt!
Kolayca profesyonel
videolar çekin.

Tek dokunuş ile hazır
video StüdyosuYazılım ile yönetilen kamera üzerinde bulunan CMOS sensör, görüntü kalitesini artırmak için işlemsel video teknolojisini kullanıyor. Olağanüstü videolar çekebilmek için saniyede bir trilyonun üzerinde işlem yaparak bir dizi adımda her bir pikseli analiz edip iyileştiriyor.


Stüdyo kalitesinde mikrofon
ile ürün hikayelerinizi anlatın.Profashion üzerinde bulunan dahili kablosuz mikrofon ve ses yönetim uygulaması sayesinde ürün hikayelerinizi anlatırken, çok net ve capcanlı duyulan bir ses elde edersiniz. Stüdyo kalitesinde profesyonel mikrofon düzeni, yankıları azaltacak şekilde tasarlandığı için sunumlarınız daha doğal şekilde akıyor ve bölünmüyor. Hüzmeleme teknolojisi ise mikrofonların arka plan gürültüsünü engellemesine yardımcı oluyor.


Motorize tripod ile kurgusal videolarProfashion harikalar yaratmak isteyenler için birçok profesyonel özellik ile donatılmıştır. Bunlardan bir tanesi de Slide Set video çekim teknolojisidir. Kameranızın açı ve pozisyonunu, hatta seyir hızını belirleyerek, kısa video senaryonuzu oluşturun ve anında çekin.


Süzme ışıklar, doğal renkler,
sanki Hollywood kalitesi.Video çekiminize başlamadan önce hazır set kütüphanesi içerisinde tek bir dokunuş ile kamera ve ışık ayarlarınızı belirleyin ve çekime başlayın. Profesyonel bir iş çıkartmak işte bu kadar basit.


Başrolde, ürünlerinizProfashion Studio ile ürünlerinizi her zamankinden daha dikkat çekici şekilde sergilemenin zamanı geldi. Videolu içerikler ile dünya standartlarını yakalamanın yanı sıra, satış rekorları kırmaya hazırlanın.Ürünlerinizin renkleri,
tam da oldukları gibi.

Muazzam bir gerçeklik.
Ürünlerinizin renkleri
kusursuz doğrulukta.Profashion yazılımı içerisinde bulunan Selfmetric Color Correction yerleşik uygulaması ile uçtan uca yönetilen bir renk doğrulama disiplini vardır. Bu sayede ürünlerinizin renkleri tam da oldukları gibi görüntüleniyor. Ve hatta standart renk yelpazesine (sRGB) göre daha canlı yeşiller ve kırmızılar sunuyor.


Her sette, birbirleriyle
mükemmel derecede
uyumlu renkler.Profashion daha doğal bir görüntüleme deneyimi için beyaz dengesini sahneye düşen ışığın renk sıcaklığıyla eşleşecek şekilde otomatik olarak ayarlıyor.


Profashion ile her zaman aynı kalitede görseller elde edersiniz. Ürün tipi, çekim zamanı, hatta çekimini yapan kullanıcılar değişse bile, renk ve görüntü kaliteniz değişmez.


Original Image
Modified Image
Işık frekans
düzenleyicisiProfashion Studio’nun üstün yazılım özelliklerinden birisi de, ışıkların frekansını otomatik olarak ölçümler ve hesaplayarak optimize eder. Renk dalgalanmaları dengelenerek görüntüler üzerinde oluşan frekans titreşimleri engellenir ve böylelikle temiz görüntüler elde edilir.


Original Image
Modified Image
Gerçekçi renkler,
kumaşa dokunur gibi
hissettiriyor.Çekimlerde renk derinliği öylesine zengin ki. Sert gölgeler içerisindeki detaylar kaybolmuyor. Işıklı alanlar doku kaybına uğramıyor. Renk dengeleme teknolojisi sayesinde ışık ayarları değişse bile, kontrast değeri her zaman aynı oranda kaydediliyor. Pembeler, macentalar, sarılar, maviler tam da olması gerektiği gibi.Kusursuz cilt dokusu
ve doğal ten renkleri.

Mankenler,
manken gibiler.Ve yüz tanıma özelliği Selfmetric Face ID’dan yararlanarak beyaz dengesini ve pozlama düzeyini daha iyi ayarlıyor, cilt tonlarının daha da doğal görünmesini sağlıyor. Çekim sonrası rötüş ve filtre uygulamalarına gerek kalmıyor.


Toplam 5100 watt güç
Şimdiye kadar
bir stüdyo da görülen
en güçlü aydınlatma performansı.

Canlı yayında,
mikro ışık yönetimi.17 farklı bölgeden aydınlatılan ve tamamen profesyonel bir sahne hayal edin. Sahne içerisinde konumlandırdığınız obje üzerine düşen ışığı ve gölgeyi en küçük parçacığa kadar yönetebildiğinizi ve tüm bunları eş zamanlı olarak canlı yayında görerek ayarlamanın keyfini çıkarın.


45 megapiksel sensör ile
daha önce görmediğiniz
ayrıntıları görün.

Muhteşem
görüntü kalitesiTamamen yeni 45 megapiksel sensör DIGIC 8 görüntü işlemcisiyle birlikte çalışıyor ve teknik açıdan gelişmiş EOS R sisteminin tüm özellikleri Profashion yazılımı ile tam entegre yönetiliyor.


Renk üretimi, ton geçişleri ve dinamik aralığın yanı sıra göz alıcı ayrıntılar ve netlik elde etmek için elinizi güçlendiriyor.


Sanki orada,
ürüne dokunur gibi.Hedefimiz e-ticaret alışveriş deneyimini mağaza ziyareti kadar gerçekçi hale getirmek. Profashion Studio’nun yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sadece sizi değil, müşterilerinizi de çok şaşırtacak. Ürünlerinizin kumaş ve dikiş detaylarını olağanüstü derecede detaylı ve gerçekçi görüntüleyin.


24 -240 mm
inanılmayacak optik
zoom aralığı.

Tek bir lens ile
her şeyi çekin.Bu yeni nesil lens ile sahne içerisinde neredeyse her şeyin fotoğraf ve videosunu kolayca çekebiliyorsunuz. Modelli çekimlerde boy ve portre arasında hızlıca geçiş yapabilir, masaüstü ürünlerde ayakkabı veya mücevher çekimi yapabilirsiniz. Üstelik uzak çekim ve detay çekimleri yaparken, iki kare arasında hiçbir renk değişimi yaşamıyorsunuz.


Optik bozunum
düzeltmesi10x zoom aralığının yanı sıra tam kare görüntü kalitesinin keyfine varın. Görüntü sabitleyici ile kristal netliğinde sonuçlar elde ederken, optik hata düzeltiminin otomatik olarak yapılmasının kolaylığını yakalayın. Elle yapılan çekimlerde, lens ayarlamaları ve açı hatalarından kaynaklanan bozunumlardan tamamen kurtulun.


Original Image
Modified Image
Cesurca zoomlayınBu olağanüstü optik yakınlaşma mesafesi kolaylığın yanı sıra, yüksek çözünürlükten de taviz vermeden çalışmanızı sağlıyor.


Neredeyse tüm kare üzerinde hızlı odaklama ve dahili Dijital Lens Optimizasyonu ile beklentilerin ötesinde bir performans sunuyor.


Optik kararma
iyileştiricisiE-ticaret için içerik üreten profesyonellerin en büyük sorunlarından bir tanesi, beyaz sayfada paylaşıldığında, görsel etrafında yaşanan istenmeyen kararmalar ve renk düzensizlikleri. Profashion Studio ile bu sorundan da kurtulmaya hazır olun.


Original Image
Modified Image
Çalışırken, canlı yayında,
her şeyi inanılmaz derecede
canlı görün.

Ana İstasyon Ekranı18.5 inç dokunmatik kiosk ekranda, kullanıcı dostu bir arayüz ile stüdyoda yapılan tüm işleri izleyebilir, kayıt edilen dosyalara erişebilirsiniz. Ağır iş yükü gerektiren işlemler ile baş etmek için ekranlar arasında görevleri paylaştırdık. Böylece siz her şeyi daha etkin ve hızlı yönetebiliyorsunuz.


Tablet Ekranı2560 x 1600 çözünürlüğe sahip muhteşem 13.3 inç Retina ekranda görüntüler inanılmaz bir ayrıntı ve gerçekçilik seviyesine yükseliyor. Metinler son derece net görünüyor. 12 Renkler çok daha canlı hale geliyor. Ve kasanın kenarlarına kadar uzanan cam sayesinde, büyüleyici görüntülere odaklanmanızın önünde hiçbir engel kalmıyor.