Tasarımının
temelinde
verimlilik var.Her yönüyle muhteşem bir merhaba deyin. Mümkün olanın sınırlarını zorlamak isteyen profesyoneller için olağanüstü performans, yapılandırma ve genişletme seçenekleriyle tasarlanmış yepyeni bir sistem.


Profashion Studio ile işleriniz inanılmaz derecede hızlanıyor. İş gücü maliyetleriniz azalıyor, enerji ve bakım maliyetleriniz en dibe inerken, satışlarınız zirveye ulaşıyor.


Markanız için
büyük bir adım.Profashion Studio ile, hayal bile edemeyeceğiniz bir hız ve güçle çalışmaya ve yaratıcılığınızı göstermeye hazır olun.


Olağanüstü performansa, özel teknolojilere ve sektör lideri güç verimliliğine sahip olan Profashion, markanızı sadece bir adım ileriye değil tamamen başka bir seviyeye taşıyor.


Karmaşadan uzak
daha ferah bir
stüdyo yaratın.Profashion Studio, hepsi bir arada teknolojisi ve kompakt tasarımıyla geleneksel stüdyonuza göre 3’te 1 oranda daha az yer kaplıyor. Üstelik tek bir sette farklı çekim türlerine yönelik tüm ihtiyaçlarınızı da karşılayarak!


Satışlarınızı arttırın.

Eski performansınızı
teknolojinin gücüyle
5’e katlayın.Yeni nesil akıllı e-ticaret stüdyonuz Profashion; 3 kat daha verimli ve 5 kat daha hızlı çalışma prensibiyle rutin görevlerinizi hızlıca tamamlayıp yaratıcı işlere daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlıyor. Bu da satışlarınıza olumlu yansıyor.


Göz kamaştıran
videolar ile satışlarınızı
3 kat arttırın.Araştırmalara göre e-ticaret sayfalarında sunulan ürün tanıtım videoları, tüketicilere ürün hakkında daha fazla bilgi vererek, satın alma konusunda daha ikna edici oluyor. Buna göre; hem fotoğraf hem de video ile sunulan ürünler sadece fotoğraf ile sunulanlara oranla 3 kat daha fazla satış sağlıyor. Siz de birkaç saniyede tüketicileriniz için göz kamaştırıcı videolar çekebilirsiniz, üstelik hiçbir ekstra maliyetiniz olmaksızın!


Ürün başı çekim
maliyetlerinizde, %70’e
varan tasarruf sağlıyor.
Çekim hızını
%75 arttırın.Bir ürünün fotoğraf çekiminin yapılması ve dilediğiniz ölçüde boyutlandırılması sadece 3 saniye! Dahası, akıllı aydınlatma sistemi ve yüksek çözünürlüklü optik sensörü sayesinde çektiğiniz fotoğraflar rötuş gerektirmeden doğrudan e-ticarette paylaşabilir ve satışa başlayabilirsiniz!


Akıllı dosyalama Barkodu okutun, herşey düzenli ve sıralı kayıt olsun.


Dosya isimlendirme ve klasörleme o kadar kolay ki, iş akışınız hiç olmadığı kadar hızlanıyor.


Retouch ve renk
düzenlemelerine son.
Çekin ve anında yayınlayın.Çekim sonrası yapılan düzenlemeler ile zaman kaybetmeye son verin. Ortalama bir hafta olan görsel üretim sürenizi sadece dakikalar ile hesaplamaya başlayın.


Şipşak hızında çalışın


Önizleme, eleme ve silme gibi işleri çekim anında yaparak sonraya iş bırakmayın.


Profashion tablet uygulaması, çekim anında birçok işi pratik olarak halletmeniz için tasarlandı. Çektiğiniz fotoğrafları gerçek boyutlarında hızlıca yakınlaşarak görebilir, kullanılmayacak olan görselleri anında eleyerek ana sistem üzerinden silebilirsiniz. Sistem bu sayede şipşak hızında tam profesyonel içerikler ile çalışmayı mümkün hale getiriyor.


Set kütüphanesi ile prova çekimleri tarihe karışıyor.Geleneksel bir stüdyoda yeni bir set kurmanın zaman maliyeti ortalama 2 saattir. Ve bu işlem her çekime başlanmadan önce yapılmalıdır. Profashion ile ışık ve renk kalibrasyon testlerine artık gerek kalmıyor. Beğendiğiniz set ışık ve kamera ayarlarını, Profashion tablet uygulaması içerisinde bulunan akıllı kütüphaneye kayıt edebilir, ihtiyaç duyduğunuzda tek dokunuş ile saniyeler içerisinde setinizi hazır hale getirebilirsiniz.


Ürün iadelerinizde %80 azalma sağlayın.
İadeleri, iade edin :)Profashion Studio’nun akıllı aydınlatma sistemi ve yüksek çözünürlüklü optik sensörü sayesinde çekeceğiniz görseller geleneksel yöntemlere oranla ürüne ait doğru dokuları ve renkleri hiçbir rötuşa ihtiyaç kalmaksızın tek seferde yakalamanızı sağlıyor. Bu üstün teknoloji ile, e- ticaret platformlarında da tüketicilerinize gerçek mağaza deneyimi yaşatabilirsiniz. Bu sayede satış sonrası ürün rengi ve dokusunun tutmadığına yönelik tüm iade taleplerini ortadan kaldırabilirsiniz.


Işıklarınız çok yanıyor,
az yakıyor.
Termal verimlilik
Fansız, Sessiz, StabilProfashion fansız bir tasarımda muhteşem bir performans sunuyor. Alüminyum gövde ısı dağıtıcısı görevini üstlenerek, sistemde üretilen ısıyı dağıtıyor ve görev ne kadar zorlu olursa olsun Profashion tamamen sessiz bir şekilde çalışıyor.


Aynı zamanda termal bir yalıtım ile gövdeye bağlantılanmış led çipler, ortam ısısını minimum düzeyde etkilemek için tasarlanmış.


Çok çalışır,
Çok az enerji harcar

En az %75 enerji tasarrufuProfashion tam bir görüntü üretim fabrikasıdır. 24 saat çalıştırılsa bile yorulmaz, dinlenmesi gerekmez. Buna rağmen çok az enerji harcar. Çekim yapılmadığı zamanları algılar ve otomatik olarak tüm ışıklar kendini uyku moduna alır.


Ve tek bir tuşa dokunulduğunda devasa güce sahip akıllı stüdyo, ışık hızında uyanır.


Bakım giderleri mi ?
O da ne ki :) Unutun gitsin.
Stüdyo bakım
giderlerinizi
sıfırlayınProfashion akıllı yazılımı sayesinde kamera perde ve sensör ömrünü 3 kat daha uzatıyor.


Uzun ömürlü Prolight çip ledler sayesinde, aydınlatma ekipmanlarınızın lamba değişim gibi masraflardan da soyutlanmanızı sağlıyor.